XХXIII Неділя Звичайна – 13 листопада 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній День Вбогих. Він має нагадати нам, що, у відповідності зі словами Христа, «вбогих завжди маємо посеред нас». Тож, нехай наші серця завжди будуть відкриті для допомоги нужденним, особливо у важкі часи пандемії!

В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:

17 листопада, в четвер – спомин св. Єлизавети Угорської, покровительки Третього Францисканського Ордену та вбогих.

На наступну неділю припадає УРОЧИСТІСТЬ ІСУСА ХРИСТА, ЦАРЯ ВСЕСВІТУ – завершення в Церкві літургічного року. Цього дня за побожне відновлення «Акту посвячення людського роду Христу Царю» можна отримати повний відпуст.

Усі пожертви, зібрані наступної неділі під час усіх св. Мес, традиційно призначатимуться на утримання нашої дієцезіальної Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця Ісуса (м. Ворзель, Київська обл.). Нагадаємо принагідно, що зараз наша Семінарія надолужує ту шкоду, яку зазнала під час окупації, тож будь-яка Ваша підтримка – дужа важлива і цінна! Хай Бог винагородить Вашу жертовність!

Нагадуємо, що на сьогодні – на неділю, 13 листопада, припадає наш щомісячний молебень до Матері Божої Фатімської. Запрошуємо усіх на традиційне богослужіння перед Фігурою Богородиці, котре розпочнеться після вечірньої св. Меси, тобто, приблизно о 1900. Не забуваймо запросити на цей молебень наших знайомих та принести з собою свічки!

Звертаємо увагу молоді нашої парафії, що з минулої неділі (6 листопада) св. Меса для молоді відправляється о 1630. А катехези для молоді – відразу після цієї св. Меси. Таку зміну ми запровадили для того, щоб молодь мала більше часу для спілкування, а після зустрічей було достатньо часу, щоб дістатись додому, без небезпеки порушення норм комендантської годин.

Нагадуємо,  що впродовж листопада в нашому Храмі щовечора (о 1800) відправляється св. Меса (поєднана з Вечірнею) за померлих.

Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.