XV Неділя Звичайна – 10 липня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Місяць липень в традиції Церкви присвячений вшануванню Найдорожчої Крові Христа. У нашій парафії Адорація з Літанією до Найдорожчої Крові Христа: кожного буднього дня – перед вечірньою св. Месою (приблизно о 1730), а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

11 липня, в понеділок – Свято св. Бенедикта, абата, Покровителя Європи

16 липня, в суботу – УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ БЕРДИЧІВСЬКОЇ, Головної Покровительки Київсько-Житомирської Дієцезії. В цей день св. Меси в нашому храмі відправлятимуться за звичайним розкладом: о 900 та 1800.

Через воєнний стан цього року Бердичівське паломництво має іншу форму, ніж зазвичай: для вірних є нагода звершити деканальні паломництва в період з 7 по 15 липня.
Запрошуємо на паломництво нашого Київського деканату 13 липня (в середу). Урочиста св. Меса в Санктуарії Матері Божої Бержичівської о 1500.
Добиратися до Бердичева можна приватним транспортом або автобусом, який зранку 13.07.22 вирушить зі Святошина. Щодо всіх питань просимо звертатися до сакристії.

Цієї середи, 13 липня, після вечірньої св. Меси відбудеться щомісячний Фатімський молебень до Пресвятої Богородиці. Від щирого серця запрошуємо усіх до спільного молитовного вшанування Пресвятої Діви Марії, заохочуємо також запрошувати на нього наших знайомих та не забуваймо приносити з собою свічки!

У нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», яка відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор» від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Також нагадуємо, що від середи, 13 липня, в нашій парафії наново розпочинаються передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуватимуться кожної середи о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша, котрий провадитиме ці катехези.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах