XVІ Неділя Звичайна – 17 липня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Місяць липень в традиції Церкви присвячений вшануванню Найдорожчої Крові Христа. Тому кожного буднього дня перед вечірньою св. Месою (приблизно о 1730), а в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400, ми молимось в нашій парафії Літанію до Найдорожчої Крові Христа. Також заохочуємо усіх долучитись до липневого молебню приватно: вдома, в родинному колі!

На цьому тижні св. Церква відзначає:

22 липня, в п’ятницю – Свято св. Марії Магдалини;

23 липня, в суботу – Свято св. Бригіди Шведської, монахині, Покровительки Європи.

24-го липня свята Церква вшановує св. Шарбеля Махлюфа, священика, затворника і чудотворця, реліквії якого знаходяться також і в нашому Соборі. У цьому році 24 липня припадає на неділю – День Господній, але все ж після св. Мес відбуватиметься коротка молитва, та буде можливість вшанування реліквій св. Шарбеля.

На понеділок, 25.07.2022 р., припадає спомин св. Христофора, мученика – покровителя водіїв та подорожуючих. З цієї нагоди наступної неділі після св. Мес буде можливість отримання спеціального благословення водіїв та автомобілів. Усіх зацікавлених просимо звертатись до сакристії.

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор» від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуваються по середах о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах