XVІІ Неділя Звичайна – 24 липня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні в світі відзначається Всесвітній День дідусів і бабусь. Будьмо вдячними тим, кому ми завдячуємо даром життя та, водночас, тим, хто зберіг через роки переслідувань і передав нам дар Віри! Молімося про здоров’я, щасливі і довгі роки для живих та просімо про вічну винагороду в Небі для тих, хто завершив земну прощу!

24 липня свята Церква вшановує св. Шарбеля Махлюфа, священника, затворника і чудотворця, реліквії якого знаходяться також і в нашому Соборі. Оскільки сьогодні неділя – День Господній, то цей спомин не відзначається, але все ж після св. Мес відбуватиметься коротка молитва, та буде можливість вшанування реліквій св. Шарбеля.

На завтра (25 липня) припадає спомин св. Христофора, мученика – покровителя водіїв та подорожуючих. З цієї нагоди вже сьогодні (в неділю, 24.07.2022 р.) після св. Мес буде можливість отримання спеціального благословення водіїв та автомобілів. Усіх зацікавлених просимо звертатись до сакристії.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

25 липня, в понеділок – Свято св. Якова, Апостола;

26 липня, у вівторок – спомин свв. Йоакими та Анни, батьків Пресвятої Діви Марії.

І в цей день ми також особливо пам’ятаймо про наших дідусів та бабусь! Виявімо їм нашу вдячність, а якщо вони вже відійшли до вічності, то не забуваймо про них в наших молитвах.

28 липня, в четвер – спомин св. Володимира, князя, Хрестителя України-Русі;

29 липня, в п’ятницю –спомин св. Марти, Марії та Лазаря.

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор» від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуваються по середах о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.