XVІІI Неділя Звичайна – 31 липня 2022 р.

Дорогі брати і сестри! Завтра розпочинається місяць серпень, котрий в Церкві вважається місяцем особливої молитви про духа тверезості та утримання від алкоголю. Заохочуємо усіх до повної відмови, принаймні в цьому місяці, від споживання алкогольних напоїв.

На цьому тижні св. Церква відзначає:

1 серпня, в понеділок – спомин св. Альфонса Марії Ліґуорі, єпископа і Вчителя Церкви.

З огляду на те, що на 2 серпня припадає довільний спомин Матері Божої Ангельської, в період з полудня 1 серпня (понеділок) до півночі 2 серпня (вівторок) за звичайних умов (сповідь, св. Причастя, побожне відвідання храму і відмова в ньому «Отче наш» і «Вірую», молитва в намірах Святішого Отця) можна отримати відпуст Порціункули. Для отримання повного відпусту належить виключити прив’язання до будь-якого гріха, навіть легкого. Якщо ж цього нема, то відпуст буде частковий.

4 серпня, в четвер – спомин св. Йоана Марії Віанея, пресвітера, покровителя парафіяльних настоятелів;

6 серпня, в суботуСвято Преображення Господнього. Традиційно цього дня ми освячуємо яблука та інші плоди нового врожаю. Розклад св. Мес – як впродовж тижня: о 900 та о 1800.

На тиждень, що розпочався, припадають перші четвер, п’ятниця і субота місяця. В ці дні перед вечірніми св. Месами (тобто, о 1730) відбуватиметься виставлення Пресвятого Таїнства та Євхаристичні молебні (про покликання до священицького і чернечого життя, до Пресвятого Серця Ісуса, на честь Пресвятої Діви Марії з Лоретанською літанією). Щиро усіх запрошуємо!

Нагадуємо, що в нашій парафії відновлено практику щонедільної «Молитви прославлення», котра відбувається після вечірньої св. Меси, тобто приблизно о 1900. Спільнота «Новий Тавор» від щирого серця запрошує усіх до спільного молитовного прославлення Господа!

Також нагадуємо, що в нашій парафії тривають передшлюбні катехези, участь у яких є обов’язковою умовою укладання церковного шлюбу. Такий курс триває півроку. Катехези відбуваються по середах о 1930. Усіх зацікавлених просимо звертатись до о. Віталія Квапіша.

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви на серпень 2022 року:

Молімося, щоб малі та середні підприємці, які відчули на собі удар економічної та соціальної кризи, знайшли необхідні засоби для продовження своєї діяльності на служінні громаді, в якій живуть.

Нехай добрий і милосердний Господь береже усіх Вас та Ваші родини й домівки!

Ми ж, священики київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.