Дорогі брати і сестри! Сьогоднішня Урочистість Зіслання Святого Духа завершує Великодній Період, й від завтрашнього дня в Літургії Церкви розпочинається Період Звичайний. Також від завтра відмовляється молитва «Ангел Господній» («Angelus Domini») замість «Царице Неба» («Regina Caeli»). Крім того нагадуємо, що з нагоди сьогоднішньої Урочистості можна отримати повний відпуст за участь у публічному співі гімну «О, Дух-Творець» (Veni Creator).
На цьому тижні св. Церква відзначає:
25 травня, в понеділок – СВЯТО ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ, МАТЕРІ ЦЕРКВИ;
26 травня, у вівторок – спомин св. Филипа Нері, пресвітера;
28 травня, в четвер – СВЯТО ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА, ВЕРХОВНОГО І ВІЧНОГО СВЯЩЕННИКА;
Дорогі брати і сестри! Триває місяць травень, котрий в традиції Церкви присвячений особливому вшануванню Пресвятої Богородиці Діви Марії. Нагадуємо, що в нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається щодня за таким розкладом: в будні дні – після вечірніх св. Мес (що о 1800), в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.
Виняток – найближча п’ятниця, 29 травня. В цей день Травневий Молебень відбудеться о 1730, натомість після вечірньої св. Меси від щирого серця запрошуємо на концерт «TOTUS TUUS» у виконанні жіночого складу нашого парафіяльного хору «Inspiratum». Цей концерт присвячений 25-й річниці Візиту св. Йоана Павла ІІ в Україну (23 – 27 червня 2001 року). Початок – о 1900. Вхід вільний.
Дорогі брати і сестри! Нагадуємо, що триває збір підписів під електронною петицією на сторінці Кабінету Міністрів України щодо передачі історичної будівлі католицької школи та семінарії в Одесі Католицькій Церкві! Це питання відновлення історичної, юридичної та моральної справедливості, а також питання сумління кожного з нас! До кінця збору залишилось трошки більше місяця, а кількість підписантів ще досі не досягла половини потрібної кількості. Тому дуже просимо підтримати цю справедливу ініціативу та підписати електронну петицію! Посилання на петицію – ТУТ або за QR-кодом, який розміщено на інформаційних стендах при виході з Храму.
Нехай добрий і милосердний Господь береже Вас та Ваші родини й домівки!
Ми ж, священники Київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!

