Зіслання Святого Духа – 28 травня 2023 р.

Дорогі брати і сестри! Сьогодні (в неділю, 28 травня) в нашому Соборі, під час св. Меси о 1000, група вірних, які були охрещені в Католицькій Церкві, досягли відповідного віку та пройшли належну катехетичну підготовку, приймуть друге Таїнство Християнського Воцерковлення – Миропомазання (Конфірмацію). Заохочуємо усіх до молитви за кандидатів про потрібні благодаті та Дари Св. Духа!

Сьогоднішня Урочистість Зіслання Святого Духа завершує Великодній Період, і від завтрашнього дня в Літургії Церкви розпочинається Період Звичайний. Також відзавтра відмовляється молитва “Ангел Господній” (”Angelus Domini”) замість “Царице Неба” (”Regina Caeli”). Нагадуємо також, що з нагоди сьогоднішньої Урочистості можна отримати повний відпуст за участь у публічному співі гімну «О, Дух-Творець» (Veni Creator).

На цьому тижні св. Церква відзначає:

29 травня, в понеділок – СВЯТО ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ, МАТЕРІ ЦЕРКВИ;

31 травня, в середу – СВЯТО ВІДВІДИН ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ;

1 червня, в четвер – СВЯТО ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА, ВЕРХОВНОГО І ВІЧНОГО СВЯЩЕНИКА;

3 червня, в суботу – спомин св. Карла Лванги і сподвижників, мучеників.

Наступна неділя, 4 червня – УРОЧИСТІСТЬ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ.

Нагадуємо, що закінчується місяць травень, і ще до середи включно можна долучитись до Травневих молебнів з Лоретанською Літанією до Пресвятої Діви Марії, які відбуваються в нашому храмі. Натомість з четверга розпочнеться місяць червень, котрий особливо присвячений вшануванню Пресвятого Серця Ісуса. В нашій парафії Молебні з Літанією до Серця Ісуса відбуваються за таким розкладом: в будні дні – перед вечірніми Божими Службами (приблизно о 1730), в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.

В середу, 31 травня, в нашому Соборі відбудеться концерт хору «Inspiratum». Початок концерту о 1900. Вхід вільний. Щиро всіх запрошуємо!

На цьому тижні, 1 червня «Радіо Марія» святкуватиме 13-й день народження. З цієї нагоди запрошуємо на подячну Літургію в парафії Успіння Пресвятої Богородиці (Київ, Позняки) о 1800. Святу Месу очолить Єпископ Віталій Кривицький, Ординарій Київсько-Житомирський.

Наміри Святішого Отця для Апостольства молитви:

Молімося, щоб міжнародна спільнота докладала конкретних зусиль задля скасування тортур, забезпечуючи підтримку жертвам та їхнім родинам.

* * *

НЕХАЙ ДОБРИЙ І МИЛОСЕРДНИЙ ГОСПОДЬ БЕРЕЖЕ УСІХ ВАС ТА ВАШІ РОДИНИ Й ДОМІВКИ!

Ми ж, священники київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах.