Похорон

funeral-

Церковний похорон це благословення тіла померлого християнина, поєднане з процесією. Поховати померлого одна зі справ милосердя щодо тіла. Християни шанують тіла померлих, оскільки вірять, що вони колись воскреснуть. Саме тому Церква запровадила урочистий обряд поховання.

Християнський урочистий похорон уділяється вірним християнам, які відійшли до вічності у стані Божої Благодаті, яка до спасіння є необхідна. Тобто, перед смертю померлий був у сповіді, прийняв Причастя, був живим членом Церковної Спільноти, брав активну участь у житті парафії, підтримував її духовно і матеріально, в неділі і свята був на Святій Месі.

Похоронний обряд здійснюється, якщо людина була охрещена в Католицькій Церкві. Якщо похорон відбувається в домі, просимо приготувати стіл, накритий білою скатертиною, поставити на ньому хрест або ікону і освячену воду. Можна також приготувати землю в мішечку для благословення.

Після похорону належить запевнити померлим постійну молитовну допомогу, довіряти їх Божому Милосердю: замовляти Святу Месу в намірі померлого на 30 день після смерті, в річницю смерті, у спільних Месах за померлих у листопаді, а також замовляючи Григоріанську Святу Месу.

З будь-якими запитанями просимо звертатися до парафіяльної канцелярії.