Дорогі брати і сестри! Впродовж цього тижня, від понеділку до середи, під час травневих молебнів будемо особливо молитись про добрий врожай, а також за ті регіони світу, де панує голод. Принагідно нагадуємо, що в нашій парафії відправлення Травневих Молебнів з Лоретанською Літанією відбувається: в будні дні – після вечірніх св. Мес (що о 1800), в неділю – після св. Мес о 1000 та 1400.
Крім того, традиційно в більшості країн світу (в т.ч. і в Україні) в другу неділю травня, тобто сьогодні, відзначається Всесвітній День Матері. Тож не забуваймо в наших молитвах про наших матерів: про Боже благословення для живих і вічну винагороду в Небі для тих, що вже відійшли до вічності.
В Літургії Церкви на цьому тижні згадуємо:
14 травня, в четвер – Урочистість вознесіння Господнього. В цей день св. Меси відправлятимуться о 730, 1000, 1300 і 1800.
Цієї п’ятниці (15.05.2026 р.) розпочинається Новенна до Святого Духа, з нагоди прийдешньої Урочистості Зіслання Святого Духа, котра в цьому році припадає на 24 травня. В нашому храмі цю Новенну будемо відмовляти після усіх св. Мес.
Наступної неділі (17 травня 2026 р.) в нашій парафії, під час св. Меси о 1200, відбудеться Урочистість Першого Причастя дітей, які пройшли відповідну катехитичну підготовку. Молімося за цих дітей, за їхніх батьків та катехетів, щоб Господь, якого вони вперше приймуть за тиждень під видом Хліба і Вина, супроводжував їх на всіх дорогах життя!
Шановні батьки! З 30 травня по 8 червня відбудеться паломництво до Матері Божої з Меджуґорʼя (Боснія та Герцеговина) з участю дітей (віком від 10 років включно). Якщо хтось бажає доєднатися до групи, щиро запрошуємо (можна з батьками)! За детальною інформацією просимо звертайтеся до с. Регіни.
Нагадуємо, що Церква в Україні проживає Рік Пресвятого Серця Ісуса. З цієї нагоди в нашій парафії триває перегринація ікони Пресвятого Серця Ісуса. Цей образ можна прийняти в своїй домівці на тиждень (з неділі до неділі). З усіх питань просимо звертатись до сакристії.
Дорогі брати і сестри! Єпископ Станіслав Широкорадюк, Ординарій Одесько-Сімферопольської Дієцезії, звертається до всіх вірних із важливим проханням! Просимо підтримати справедливу ініціативу – підписати електронну петицію на сторінці Кабінету Міністрів України щодо передачі історичної будівлі католицької школи та семінарії Католицькій Церкві. Посилання на петицію – за QR-кодом, який розміщено на інформаційних стендах при виході з Храму.
Нехай наш воскреслий Господь і Спаситель береже Вас та Ваші родини й домівки!
Ми ж, священники Київської Кафедральної парафії св. Олександра, щоденно пам’ятаємо про Вас у наших молитвах!

